Jak to się zaczęło?

Nie jesteś na stronie osoby, która jako dziecko dostała zestaw małego magika i tak zaczęła się jej przygoda z iluzją. Jesteś na stronie człowieka (niektórzy kwestionują, czy aby na pewno Josyn jest człowiekiem,­ twierdzą, że funkcjonowanie większości praw fizyki w stosunku do niego ulega zawieszeniu), który od dziecka był zafascynowany rzeczami niewyjaśnialnymi i z reguły niemożliwymi.

      Gdy tylko była okazja doświadczyć czegoś, przy czym racjonalnie myślący człowiek porzuca wszystko co ma i biegnie w odwrotnym kierunku – Josyn pakował się w sam środek. Po jakimś czasie zrozumiał, że szanse jeden na milion mają to do siebie, że sprawdzają się w dziewięciu na dziesięć przypadków. Szczególnie, gdy wiesz, jak szybko wrzucić monetę do rękawa i w którym momencie krzyknąć – czy to przypadkiem nie Pani dziecko tam ucieka?!

     Iluzjonista na którego stronie właśnie jesteś, od ponad 16 lat zajmuje się sztuką iluzji. Podczas swoich pokazów udowadnia, że grawitacja to nałóg, z którym jednak nie tak trudno zerwać, a prawa fizyki obowiązują tylko do czasu, aż z kieszeni nie wyskoczy pierwsza piłeczka..
     W miejscach, gdzie występował Josyn, człowiek widywał czasem takie rzeczy, po których nie mógł uwierzyć nie tylko w bogów, ale też w normalne człowieczeństwo i świadectwo własnych oczu.”

Podstawa iluzji Josyna

Radość z pasji

Iluzją zajmuje się od wielu lat i kocha to co robi. Nie ukrywa swojej radości w trakcie pokazów i ludziom to się niesamowicie udziela!
Pokazy prowadzi w luźnej i zabawnej atmosferze.

Wizualność

Zaczynając trenować iluzję kilkanaście lat temu, Josyn postanowił dobierać efekty magiczne tak, by jak najbardziej przypominały filmowe efekty specjalne, ale wykonywane na żywo.

Naturalność to wynik doskonałego warsztatu

By czuć się komfortowo w trakcie pokazu i być gotowym na każde wyzwanie, iluzjonista Josyn nieustannie poszerza swój warsztat.